Akcesoria do wina – idealny prezent firmowy

grudzień 13, 2010 |  
Kategoria: Biurowo, Luksusowo, Wyróżnione

Właśnie zaczęły się gorące poszukiwania prezentów firmowych, którymi rokrocznie obdarowuje się kontrahentów i kadrę managerska w firmach. Pomysłów na prezent jest mnóstwo, jednak w tym roku bardzo modne stały się prezenty w postaci szykownego wina w eleganckiej skrzynce drewnianej lub ozdobnym opakowaniu. Aby nawiązać do trendu, ale móc jednocześnie sprawić, by nasz prezent wyróżniał się na tle konkurencji, proponujemy jako świąteczny prezent firmowy zdecydować się na gustowną skrzynkę z akcesoriami do wina. Tego typu prezent ma o tyle przewagę nad butelką wina, że zostaje zachowany na długo, a na skrzynce można estetycznie wygrawerować logo firmy i życzenia.

Zestaw Brindisi

brindisiZestaw składa się z korkociągu i termometru w pięknym pudełku z ekologicznej skóry. Zestaw nie tylko estetyczny, ale również profesjonalny – taki prezent doceni każdy miłośnik wina.

239 zł
Fabryka Form

Korkociąg Chile

chile
Znacznie mniej kosztowna propozycja na upominek firmowy. Dobrej klasy korkociąg w drewnianej skrzynce również wygląda okazale. Logo można nadrukować, wygrawerować, bądź wypalić na wieczku.

37 zł
Supergadzet.pl

Pullparrot z etui

zestaw-z-etuiZestaw Pullparrot  to gustowny komplet klasycznego korkociągu ze skórzanym etui. Całość umieszczono w metalowej skrzynce , na której można wykonać grawer.

78zł
Akcesoriadowina.pl

Zestaw Cilio Veneto

cilioTen trzyczęściowy komplet znanej firmy Cilio urzeknie każdego, kto poza wygodą ceni sobie również klasę. Metalowe pudełko świetnie pasuje do osób nowoczesnych i podążających za trendami.

74 zł
Wineport.pl