Modele żaglowców – elegancki prezent dla prezesa

lipiec 17, 2010 |  
Kategoria: Prezent dla niego

Prezent dla osoby, która ma już wszystko nie jest wcale łatwą sprawą. Kupują prezent dla szefa, warto więc pomyśleć o jego stanowisku nieco szerzej i na przykład skupić się nad czymś, co doda jego gabinetowi splendoru. Takim pomysłem może być rekonstrukcja prawdziwego żaglowca. Wykonana z precyzją i dbałością o detale zachwyca i pięknie prezentuje się na stylowej szafce w gabinecie.

Sklep dla żeglarzy i wielbicieli żeglarstwa marynistyka.org, proponuje kilka modeli drewnianych jachtów, które uświetnią każdy gabinet i są wyjątkowym elementem dekoracyjnym. Poniżej, zaprezentujemy dwa wybrane modele:

Napoleon z XIX wieku

napoleon-0Stylowy model żaglowca z XIX wielu Napoleon, wykonany jest z ręcznie lakierowanego drewna. Sam żaglowiec, również został wykonany ręcznie. Trójmasztowiec, ma 61 cm długości i 60 cm wysokości i prezentuje się wyjątkowo okazale.

370 zł

4 masztowa Esmeralda

esmeraldaTen wspaniały, ogromny model żaglowca Esmeralda, o prawie metrowej wysokości przyciąga uwagę nie tylko wielbicieli żeglarstwa. Dopracowanie poszczególnych elementów sprawia, że na model z przyjemnością patrzy się godzinami. Długość żaglowca to aż 145 cm, warto więc mieć pewność, że zmieści się u naszego solenizanta.

1850 zł
Sklep.Marynistyka.org