Papeteria stylowa – dla lubiących pisać listy

Czerwiec 18, 2009 |  
Kategoria: Stylowo

papeteriaPisanie tradycyjnych listów jest wprawdzie coraz rzadsze, ale nadal są osoby, które lubią zarówno pisać, jak i otrzymywać tradycyjne listy. Dla takich osób dobrym i nie drogim pomysłem na prezent może być gustowna, piękna papeteria. Wybór jest niezwykle bogaty, a sklep z ładną papeterią zdobioną różnorodnymi motywami znajdziemy w każdej galerii handlowej, choć najbardziej niezwykłym prezentem, będzie papeteria przygotowywana na zamówienie.
Papeteria, to również dobry pomysł na obdarowanie przyjaciela czy partnera, jeśli rozstajemy się na dłuższy czas. To sugestia, aby pisać do siebie, a nie tylko dzwonić, czy rozmawiać przez Skype’a.

fot.: papeteria na zdjęciu, projektu Agnieszki Elżbiety Trawińskiej /Atelier RetroOpinie o prezencie

  1. Kamila napisał(a):

    Cudowny prezent! Dzięki niemu wiele osób może zainteresować się tradycyjnym pisaniem listów… a przecież to takie magiczne 🙂

Trackbacks

Check out what others are saying about this post...
  1. […] Rękodzieło wcale nie musi być pompatyczne i kosztowne. Internet  pozwolił wielu twórcom – również młodym i zdolnym ludziom – na sprzedaż swoich wyrobów w łatwy sposób, a dla osób szukających ciekawych pomysłów na prezent, stał się prawdziwą kopalnią pomysłów. […]Teraz Ty!

Podoba się? Niezwykłe? Banalne? Irytujące? Napisz co Ty myślisz o tym prezencie.