Popularne pomysły na prezent na Walentynki dla chłopaka

Prezent dla ukochanego na Walentynki nie jest sprawą prostą. Chłopcy nie przepadają za misiami i różowymi poduszkami w kształcie serca. Wolą prezenty  praktyczne i pozbawione Walentynkowych kolorów. Sprawdźmy co najłatwiej kupić na prezent Walentynkowy dla chłopaka.

Pendrive lub dysk zewnętrzny

samsung-dyskGadżetów elektronicznych nigdy za wiele! Dysk zewnętrzny lub poręczny pendrive na Walentynki to dobry pomysł – takie urządzenie zawsze się przyda, a cena tych gadżetów jest już na tyle niska, że na taki prezent dla chłopaka pozwolić może sobie każda dziewczyna. Jeśli chcemy podkreślić romantyczność prezentu można wybrać dysk zewnętrzny w gustownym czerwonym kolorze.

Cena zależna od pojemności i marki (od 30 zł do 400 zł)

Romantyczne bokserki

bokserkiWybór bokserek i bielizny męskiej na rynku jest teraz ogromny – bez problemu wybierzemy więc coś romantycznego lub zabawnego, co będzie przypominać naszemu chłopakowi o tym, jak wielkim uczuciem go darzymy.(na zdjęciu bokserki Cornette)

od 20 zł do 100 zł

Ciepły szalik

love-szalikChoć Walentynki to gorące święto, to nie zapominajmy, że mamy luty – zatem szalik będzie jak najbardziej na miejscu. Jeśli nie umiemy go zrobić same, możemy kupić szalik gotowy – oczywiście z miłosnym ale i dyskretnym elementem ozdobnym

91,51 zł
Spreadshirt.pl

Perfumy

paco-rabanne-1-millionTo tradycyjny  najbardziej popularny prezent Walentynkowy dla mężczyzn. Przy wyborze perfum na prezent warto kierować się przede wszystkim gustem chłopaka, a nie swoim. Niestety, jest to dość kosztowny prezent.Za to łatwo dostępny i jeśli trafimy z zapachem zawsze przydatny. Zamiast perfum, można też zainwestować w zestaw kosmetyków męskich.

od 50 zł do 300 zł

Kubek (dla zakochanych lub do pracy)

kubek-demotKubki to również popularna kategoria prezentów – nie znaczy to jednak że nudna. Możemy wybierać pomiędzy specjalnymi edycjami kubków dla zakochanych, zrobić ukochanemu fotokubek z własną podobizna lub kupić mu zabawny kubek do pracy.

Kubek przedstawiony na zdjęciu reaguje na temperaturę napoju – kiedy herbata lub kawa jest gorąca, odsłaniają się wdzięki modelki. Taki kubek dla chłopaka będzie świadczy o tym , że jego dziewczyna naprawdę ma poczucie humoru! A koledzy w pracy będą mu zazdrościć.

33 zł
Rudefood.pl