Zakładki do książek – prezenty dla zakochanych w książkach

Styczeń 20, 2010 |  
Kategoria: Prezent dla niej

Wydawałoby się, że osobie która dużo czyta i otacza się książkami, łatwo jest kupić prezent – zawsze przecież można zdecydować się na książkę! Tymczasem nie jest to wcale takie łatwe, znacznie trudniej bowiem znaleźć pozycję, która zainteresuje, ale nie okaże się już przez naszego solenizanta posiadana lub czytana. Jest jednak jeszcze jedna rzecz, która miłośnikowi książek na pewno się przyda i której nigdy nie ma w domu zbyt wiele – są to zakładki do książki. Taki drobiazg, można kupić dodatkowo (dla osłody, jeśli otrzymana książka okaże się czytana), bądź samodzielnie. Oto kilka propozycji:

Zakładka metalowa

zakladka-oksydowanaOksydowana zakładka z rzeźbieniami, posiada kółeczko, na którym można zawiesić koraliki lub… życzenia. Idealna zakładka dla romantyków.

6,90 zł
Allegro (użytkownik szkatula_kamieni)

Zakładka spinacz

zakladka-spinaczNa dużym spinaczu (12 cm), umieszczono drewniane aplikacje w kształcie zwierzątek. Zabawna zakładka do książek na kredowym, sztywniejszym papierze. Niezwykle kolorowa, przypadnie do gustu dzieciom i zwariowanym dorosłym.

5,00 zł
Allegro (użytkownik ALABASTER)

Zakładka ELF

zakladka-elf

Ozdobiona kryształem Swarovskiego i pozłacana zakładka o wysokości 14 cm to zdecydowanie elegancki prezent, który przypadnie każdej zaczytanej damie do serca. Zakładka opakowana w eleganckie etui.

39.90 zł
Crystals.pl

Zakładka z filcu

filcowa-zyrafaZabawne zakładki w kształcie zwierzątek wykonane ręcznie z filcu. Niepowtarzalne, miękkie i urocze.

15,90 zł
Allegro – użytkownik Nati40207

Zgnieciony Marek

marekZakładka do książki dla tych, których nie opuszcza poczucie humoru. Wykonana  z silikonu jest wygodna i trwała.

39,00 zł
Toys4Boys