Trivial Pursuit – rodzinny prezent

styczeń 17, 2010 |  
Kategoria: Prezent dla dziecka, Rodzinnie

trivial-pursuitCzy marzyła się Wam gra, w którą można grać całą rodziną i świetnie się bawić, niezależnie od wieku? Ale taka, w której nie trzeba naginać zasad, żeby wyrównać szanse? Ani dawać nikomu „fory”? Cóż, znaleźliśmy taką.

Trivial Pursuit to klasyczna gra w omnibusa. Rzeczą odróżniającą ją od innych pozycji tego typu to osobne pytania dla dzieci i dla dorosłych. To trochę wyrównuje szanse, nieprawdaż? Dzięki temu nikt nie poczuje się wyobcowany w trakcie gry i da każdemu szansę na… zebranie wszystkich trójkącików! Te bowiem oznaczają punkty, które dostajemy za poprawne odpowiedzi.

W pudełku znajdziemy planszę, 400 kart z pytaniami, 6 pionków, 36 trójkącików, instrukcję i kostkę do gry. Całość jest wydana bardzo ładnie i estetycznie, a jednocześnie trwale, jak przystało na produkt Hasbro. Grać mogą wszyscy w wieku od 8 do 8000 lat. Szczególnie, że gra pozwala na wspólną zabawę nawet do 36 osób!

Podsumowując, jest to wspaniały i uniwersalny prezent. Czy to dla dziecka, dla młodzieży, czy dla dorosłych. Każdy, kto choć trochę lubi gimnastykować swój umysł na pewno będzie z takiego prezentu zadowolony.

128,90 zł
planszowki.pl