Prezenty na biurowe Mikołajki

listopad 21, 2009 |  
Kategoria: Biurowo

Mikołaj już za dwa tygodnie – w wielu biurach, w poniedziałek rozpocznie się losowanie osób którym kupować będziemy Mikołajkowe prezenty, a potem zacznie się polowanie na najciekawsze pomysły na biurowe prezenty. Pamiętajcie, że prezenty biurowe powinny być niezbyt kosztowne, mogą być zabawne i w żadnym wypadku nie mogą obrażać osoby, której je dajemy. Na szczęście niezbyt drogich i ciekawych propozycji na biurowe prezenty mamy sporo. Zapraszamy do inspirowania się pomysłami ma prezenty do biura – oto najmodniejsze w tym roku gadżety biurowe:

Podgrzewacz kubka na USB

podgrzewacz-do-kubkow-na-usbW biurze tak ciężko wypić kawę do końca tak, by nie zdążyła wystygnąć- tu szef, tam klient, a za chwilę pilny mail – kiedy sięgasz po łyk ulubionej kawy, okazuje się,  że jest już całkiem zimna, prawda? Nie byłaby taka, gdybyś miał podgrzewacz do kubka na USB – jeśli więc szukasz pomysłu na prezent dla współpracownika, który uwielbia gadżety i jest miłośnikiem kawy – podgrzewacz na pewno przypadni mu do gustu.

39,00
Toys4Boys

Kubek dla informatyka

kubek-komputerJeśli wylosowałeś osobę  z działu IT Twoje zadanie jest proste – biurowy kubek każdy musi mieć, a dla informatyków są kubki specjalne – które w mig pokażą co dla pracownika jest najważniejsze. Kubek z napisem „I love my computer” nadaje się też dla wszystkich tych pracowników, którzy choć nie pracują w dziale IT, nie umieją żyć bez swoich komputerów.

22 zł
Toys4Boys

Dla kreatywnego pracownika – karteczki origami

karteczki-samoprzylepneNa pozór wyglądają jak zwykłe karteczki, ale… w wolnych od pracy chwilach, pozwalają bawić się Origami i ćwiczyć zręczność. W zestawie 10 różnych wzorów.

19 zł
Toys4Boys

Dla zmarzniętego pracownika – rękawiczki na USB

rekawiczki-usbJeśli w biurze jest zimno, to takie rękawiczki na pewno się przydadzą. I  każdy będzie zadowolony z takiego prezentu. Wystarczy podłączyć rękawiczki do komputera, założyć i po chwili można spokojnie pisać, nie marznąć. Takie rękawiczki prezent stanowią niezapomniany.

45 zł
Gadzeter

Dla tradycjonalistów – prezent świąteczny

switeczny-gadzetDla osób, które na Mikołajki prezenty dają bardziej typowe mamy świąteczny gadżet na USB w postaci bałwanka, który gra na perkusji. Już jedno spojrzenie na postać bałwanka przypomni nam o nadchodzących świętach.

39 zł
Gadzeter

W ramach biurowych prezentów można też nabyć nietypową mysz do komputera lub chomika na USB.