Skiny na laptopa – prezent dla technomaniaka

pierwszyTradycyjna obudowa laptopa czy netbooka w czarnym czy srebrnym kolorze jest taka zwyczajna i standardowa. Za pomocą jednak prostego zabiegu można ją całkowicie odmienić i sprawić, że laptop stanie się odzwierciedleniem osobowości czy zainteresowań właściciela. Takim zabiegiem jest zakup specjalnego skinu i jego naklejenie na obudowę przenośnego komputera.

Skin to folia polimerowa z nadrukiem, który nakleja się na obudowę. Klej jest zupełnie bezpieczny dla komputera i nie pozostawia śladów po odklejeniu ozdoby. Wysokiej jakości druk jest odporny na działanie promieni UV, nie pozwala kolorom blaknąć. Dodatkowo, skiny mają warstwę zabezpieczającą, dzięki której wzór chroniony jest przed zarysowaniem czy szkodliwym działaniem wody czy światła.

Co trzeba wiedzieć aby kupić właściwy skin w prezencie?
1. Dokładne wymiary laptopa którego na którego kupujemy ozdobę. Można zamówić skina o wymiarach między 20.0 cm x 15.0 cm a 41.0 cm x 29.0 cm, W zamówieniu podaje się dokładne wymiary.
2. Wzór jaki będzie najbardziej odpowiedni dla osoby dla której kupujemy ozdobę do laptopa. Można też zamówić skina personalizowanego – na przykład, wykonanego ze zdjęcia.

Skin to dobry prezent dla każdego kto często korzysta z laptopa i netbooka i lubi zaskakiwać oraz wyróżniać się z tłumu. Dziesiątki wzorów, dostępnych na stronie producenta, pozwalają na wybór idealnego prezentu dla dziewczyny i chłopaka, matki i biznesmena. Skiny można zamówić jako prezent – wtedy zostaną dostarczone bezpośrednio solenizantowi, w ozdobnym opakowaniu.
Nasze typy:

Skin „emo” – prezent dla Emo

emo

Skin „felga” – prezent dla fanów motoryzacji

felga

Skin „kot” – prezent dla miłośników kotów

kot

Skin „niebieskie esy floresy” – prezent dla kobiety wrażliwej

esy-floresy

Skin „misie”- prezent dla nastolatki

misie

Cena – od 29 zł
Skiny.com.pl