Stacja pogodowa MeteoMax, prezent dla młodego meteorologa

351066grossTradycyjne rtęciowe termometry zaokienne coraz częściej wypierane są przez nowoczesne urządzenia pomiarowe nazywane stacjami pogodowymi. Takie urządzenie to prawdziwy kombajn – nie tylko powie nam jaka temperatura jest na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia, ale również zmierzy ciśnienie, poziom wilgotności, pokaże która godzina, obudzi nas alarmem a do tego jeszcze przepowie pogodę na następny dzień. Stacji pogodowych na rynku jest wiele – różnią się funkcjonalnościami i wyglądem. Do pokoju dziecięcego świetnie nadaje się niedroga – jak na stacje pogodowe – a niezwykle funkcjonalna stacja firmy TFA – MeteoMax.
Stacje pogodowe są doskonałym prezentem rodzinnym i okazjonalnym, nadają się na prezent dla szefa, kontrahenta, przyjaciela.

MeteoMax to stacja o wielu funkcjonalnościach – wbudowany kalendarz, zegar radiowy, termometr, barometr oraz możliwość prognozowania pogody zaspokoją najwybredniejsze gusta. Najbardziej jednak ciekawym elementem jest postać pogodynki umieszczona w centralnej części wyświetlacza. MeteoMax w pamięci ma 23 wzory pogodynki, ktorej aktualny strój wyświetlany na wyświetlaczu sugeruje pogodę na najbliższe 12 godzin i doradza w co się ubrać, aby się nie przeziębić i nie zmarznąć. Przez postać pogodynki, MeteoMax, będzie rewelacyjnie wyglądał w pokoju dziecięcym, choć nada się również na biurko prezesa.

264 zł
Hihawa.pl