Prezent dla podróżnika

lipiec 22, 2009 |  
Kategoria: Prezent dla niego, Wyróżnione

Twoje dziecko wybiera się po raz pierwszy pod namiot i chcesz uczcić samodzielność nastolatka jakimś prezentem? Nie wiesz co kupić znajomemu, który co roku w czasie wakacyjnym zwiedza coraz to inny kraj? Dla podróżników – zarówno tych wprawionych w bojach, jak i początkujących globtroterów sklepy sportowe mają masę propozycji. Tak ważne elementy jak śpiwór, namiot czy plecak, podróżnik kupuje sobie sam, ale w sprzedaży jest wiele dodatków, które niewątpliwie by się przydały, ale zawsze brakuje na nie pieniędzy. Jak dobrze byłoby dostać coś takiego w prezencie….

Moskitiera na karimatę

Konieczny dodatek dla każdego, kto wybiera się w rejony pełne gryzących owadów. Jednoosobowa moskitiera jest kompaktowa, leciutka i niezwykle przydatna nie tylko w tropikach, ale nawet w Bieszczadach.

moskitiera

8a.pl
144,90 zł

Kubki termiczne MUG

Kubki termiczne o dość nietypowym ksztłcie ułatwiającym trzymanie. Do menażki zmieszczą się 3-4 kubki, a rękaw izolacyjny i dziubek do picia pozwalają na korzystanie z kubka w każdych warunkach.

kubku-mug

8a.pl
49,90 zł

Kubek termiczny z zaparzaczem kawy

Każdy kawosz doceni taki prezent. Niczego bowiem bardziej nie brakuje na kempingu miłośnikowi kawy, jak odpowiedniego kubka do kawy który pozwoli zwykłą zalewajkę zamienić na aromatyczną kawę.

kubek-termiczny-z-zaparzaczem

Skalnik.pl
89,00 zł

Szpic do pieczenia

Dawniej chcąc upiec na ognisku kiełbasę, biwakowicz musiał zaostrzyć kij i modlić się, by kiełbasa się z niego nie ześlizgnęła. Dziś, może zaopatrzyć się w szpic do pieczenia, nakładany na dowolny kij, który zabezpieczy kiełbasę przed przypadkowym zsunięciem się w ognisko. Mały i tani gadżet, a cieszy.

nakladka-na-kij-2nakladka-na-kij

Skalnik.pl
24,00 zł

X-Bowl, czyli magiczna miska

Miska na biwaku zawsze się przyda. Kto by jednak targał ze sobą nieporęczną miskę? Chyba że masz X-Bowl. To miska, którą można złożyć do wysokości zaledwie 5,5 cm a w razie potrzeby rozłożyć. MIska odporna jest na nacięcia nożem i wyjątkowo trwała.

miska-turystyczna

8a.pl
56,90 zł