Prezent dla babci- but elektryczny

lipiec 20, 2009 |  
Kategoria: Okazyjnie, Rodzinnie

but-elektrycznyStarsze osoby uwielbiają prezenty, które pozwalają im wygodniej żyć i dbać o zdrowie. Wszelkie preparaty poprawiające układ krążenia czy pamięć, co roku reklamowane w telewizji przed dniem babci są mocno oklepane. Co zatem innego można kupić ukochanej babci pod choinkę lub na urodziny? Jedną z medycznych możliwości jest elektryczny but!

Elektryczny but to przyrząd pozwalający na redukcję i uśmierzenie bólu w stawach i mięśniach stóp i nóg. Zalecany przy bólach reumatycznych i gośćcowych. Wyposażony w płytkę grzejną, rozgrzewa stopy, a niektóre modele wyposażone są dodatkowo w aparat masujący. Wnętrze buta zazwyczaj wykładane jest pikowanym wkładem i futerkiem, a na przewodzie zasilającym umieszczony jest regulator temperatury. But elektryczny jest miękki, wygodny i bezpieczny. W razie zwarcia, następuje wyłączenie zasilania.

Model ze zdjęcia, to but elektryczny produkowany przez Radiotechniczną Spółdzielnię Pracy. W cenie 139 zł – jeden z najtańszych modeli na rynku, bez systemu masującego. But z masażerem (np. firmy Bauer) kosztuje od 216 zł.

Medyk.pl
139 zł