Prezent na ostatnią chwilę – mydło na wagę. Jak dobrać zapach?

czerwiec 30, 2009 |  
Kategoria: Prezent dla niej, Prezentowy poradnik

mydelkoPotrzebujesz pilnie jakiegoś niezbyt kosztownego prezentu? Masz obdarować osobę o której nie wiesz zbyt wiele? Nie masz ochoty zawracać sobie głowy prezentami i potrzebujesz czegoś co na pewno wypali? Dla każdej kobiety i nastolatki jest jedna taka rzecz, którą kupisz zawsze i zawsze będzie to prezent trafiony – zapachowe mydło na wagę. Jedynym warunkiem jest utrafienie w zapach.

Pamiętaj o tym, aby kupując mydło na wagę, nie znając ulubionych zapachów solenizantki, zastosować się do poniższych zasad:

  • osobom młodym nie kupuj mydeł o fioletowej barwie – poza bzem, to najczęściej zapach lawendy lub fiołków, a więc zapachów uznawanych za ulubione przez starsze kobiety.
  • unikaj mydła truskawkowego – bardzo wiele kobiet ma uczulenie na truskawki
  • stojąc w mydlarni, przypomnij sobie osobę której chcesz kupić prezent pomyśl z jaką porą roku osoba ta ci się kojarzy. Jeśli z wiosną, kup żywy, kwiatowy zapach, z latem – zapach owocowy. Z jesienią – owoce z dodatkiem przypraw, bądź nieco cięższe kwiaty. Dla kobiety- zimy korzystne są wszelkie zapachy zdecydowane.
  • jeśli kompletnie nie możesz zdecydować się na zapach, wybierz mydło po kolorze dopasowując je na przykład do kolorystyki łazienki osoby, którą obdarowujesz.
od 10 zł