Prezent dla konesera – korkociągi do wina

vignon4Akcesoria do wina są pomysłem na prezent niebanalny i nadający się zarówno dla osoby którą znamy doskonale i wiemy o jej zamiłowaniu enologicznym, jak i dla osoby, której chcemy sprawić prezent gustowny i elegancki. Oczywiście, nie chodzi nam tu o korkociąg kelnerski, lecz wyrafinowane korkociągi stanowiące same w sobie ozdobę mieszkania. Oto wybór kilku wyjątkowych korkociągów:

annagKorkociąg AnnaG z firmy Alessi to prawdziwie zabawny dodatek. Stylizowany na kobiecą postać korkociąg, pochodzący z kolekcji Alessandro Mendiniego przykuwa uwagę i robi wrażenie. Polecany dla osób mających poczucie humoru.

Galeria Limonka
176 zł


blomus_racimoKorkociąg Blomus Racimo z nierdzewnej stali i teflonowym rdzeniem jest praktycznie niezniszczalny. Polecany dla tych osób, które cenią sobie elegancki lecz surowy wygląd i wysoką użyteczność przedmiotów którymi się otaczają.

Super Wnętrze
114 zł


sagoKorkociąg Sagoform Bar jest po pierwsze bardzo prosty w użyciu, po drugie niezwykle atrakcyjnie prezentuje się na półce enologa – amatora. Zwłaszcza, że do urządzenia dołączona jest gustowna podstawka.

Galeria Limonka
159,90 zł


zestaw-do-winaZestaw do wina Homino to propozycja dla tych, którzy uważają, że sam korkociąg to za mało. Zestaw z obcinarką do folii i zamykaczem do otwartych butelek. Wszystko w gustownym, aluminiowym opakowaniu w formie skrzyneczki.

Galeria Kuchenna
104 zł


vignonKorkociąg Vignon projektu Jakoba Wagnera to model klasyczny, ale jakże gustowny. Złożony, ma kształt smukłej, niewielkiej pałeczki. Rozłożony, pozwala na bezproblemowe otwieranie wina. Wykonany z materiału syntetycznego i stali świetnie prezentował się będzie w nowoczesnej kuchni.

Fabryka Form
168 zł