Zestawy do sushi – 5 wyjątkowych propozycji

czerwiec 17, 2009 |  
Kategoria: Stylowo, Wyróżnione

nagomiModa na sushi, choć trwa już kilka lat, nie przemija. Nie tylko otwierają się japońskie restauracje w całym kraju, ale coraz częściej zaczynami przygotowywać sushi w domu. A żeby móc to robić profesjonalnie i elegancko, warto mieć odpowiedni zestaw do sushi, który może być tez niezwykle oryginalnym i ciekawym pomysłem na prezent.

Komu kupujemy zestaw do sushi? Tym którzy lubią kulinarne eksperymenty, interesują się kulturą Dalekiego Wschodu, lub po prostu lubią eleganckie i ładne rzeczy. Zestaw do sushi to też świetny pomysł na prezent ślubny bądź prezent na rocznicę.

Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji na prezent w postaci zestawów do sushi. Zobaczcie, jak piękne przedmioty proponuje sklep i galeria Nagomi. Wszystkie zestawy do sushi są przygotowane z myślą o kolacji dwuosobowej.

hana chirashi

hanazestaw produkowany ręcznie w pracowni Fudogama. Szkliwo w głębokim zielonym kolorze. Zestaw, składa się z talerza do sushi, dwóch miseczek na sos sojowy i dwóch kompletów pałeczek z laki. Wszystko w eleganckim opakowaniu
Cena zestawu hana chirashi – 307 zł

czarny

czarnyczarny zestaw do sushi to nietypowy kształt talerzyków zaopatrzonych we wgłębienie na sos i tradycyjnie kojarzące się z Japonią kolory. Do pałeczek z laki dołączono też podstawki pod pałeczki zdobione kwiatowym motywem.
Cena zestawu czarnego – 161 zł

tsubaki

tsubakizestaw ten, również pochodzi z pracowni Fudogama. Kwadratowy duży talerz i okrągłe miseczki do sushi niezwykle do siebie pasują. Do pałeczek podstawki i eleganckie, prezentowe pudełko. Seria tsubaki to również miseczki i czarki, które można dodatkowo dokupić w sklepie.
Cena zestawu tsubaki – 300 zł

umi

nagomi2błękitny zestaw umi będzie pasował nie tylko do orientalnej kuchni. Piękna, żywa kolorystyka i czarne zdobienia niezwykle ciekawie się komponują. Zestaw również elegancko zapakowany, gotowy do wręczenia obdarowywanym.
Cena zestawu umi – 240 zł

rebai hakame

reibaiZestaw w stylu shigaraki. Poszczególne elementy wykonane z ciemnej gliny w pracowni Marujugama. Ten zestaw – ze względu n akolorystykę i kształt talerzy może być wykorzystany nie tylko do sushi, ale również przy innych okazjach.
Cena zestawu rebai hakame – 185 zł

Nagomi
od 160 zł