Kobieca myszka do komputera,

czyli prezent dla geek woman

Jeśli Twoja kobieta jest od Ciebie lepsza w Call of Duty, a przed komputerem spędza kilka godzin dziennie, to idealnym prezentem dla niej będzie coś z kategorii geek gadget. Czyli na przykład urocza i nie banalna myszka do komputera. Producenci gadżetów dostrzegli już kobiety jako grupę konsumentów o nieco innych, niż męskie, potrzebach jest więc w czym wybierać.

Myszka kolorowa – G-cube
mycha-glownaMyszki i inne akcesoria komputerowe produkowane przez firmę G-Cube to produkty kierowane tylko i wyłącznie do Pań. 7 różnych kolekcji w ramach których znajdziemy zróżnicowane kolorystycznie myszki, klawiatury i podkładki zachwycą nie jedną komputerowo skrzywioną niewiastę. Ceny myszek – 99,90 zł. Poniżej kilka przykładów z kolekcji Enchanted i Aloha.
gcube3Myszki do nabycia w galeriach handlowych oraz na stronie producenta.

Myszka dla uzależnionej od gier
logitechJeśli Twoja kobieta jest fanką gier FPP i nie wyobraża sobie weekendu bez Diablo, to myszkę musisz kupić jej zarówno ładną jak i profesjonalną. Proponujemy model Logitech G5 Blue – niebanalny wygląd i świetne osiągi (laser 2000 dpi) które doceni każdy zapalony gracz. Cena – od 180 zł

Myszka dla kobiety z poczuciem humoru
myszka-kobietaDla kobiet które lubią przedmioty zabawne i nietypowe bez większego problemu znajdziemy coś nietypowego w ofercie firmy PatSaysNow, GCube, czy ofert innych producentów i importerów – wystarczy jedynie dobrze poszukać.

biedronka

Myszka dla kociary
Dla kobiety uwielbiającej koty mamy dwie propozycje:
lapkiMysz z kocimi łapkami to produkt firmy Vobis. Prosta myszka optyczna jest niezwykle tania (29zł) aczkolwiek jej niezbyt dokładna czułość sprawia że będzie dobrym prezentem dla kobiety nie przesiadującej na komputerze godzinami. Zdecydowanie nie nadaje się do grania.

kitty_skosMyszka Kitty firmy PatSaysNow
Uroczy, niewielki kotek, z przyciskami ukrytymi na uszkach rozczuli każdą zakochaną w kotach kobietę. Cena myszki -119,99 zł.

Myszka dla wymagającej
diament-z-gory18 karatowe białe złoto oraz 59 diamentów to niezwykle niespotykane dodatki w przypadku myszki komputerowej. „Diamond Flower” to propozycja dla tych, którzy szukają prezentu luksusowego. Z taka myszką można nawet się oświadczać! Myszka do zamówienia w sklepie patsaysnow.pl w cenie 65.000 zł