Top 5 prezentów dla fanów Hello Kitty

kwiecień 27, 2009 |  
Kategoria: Prezent dla dziecka

helloSzaleństwo na Hello Kitty, które przyszło z Japonii trwa już na całym świecie, i nie ma chyba gadżetu który nie zostałby wyprodukowany w wersji Hello Kitty. Dla prawdziwych fanów sympatycznego kociaka nigdy jednak za mało kolejnych przedmiotów z charakterystyczną buźką. Jeśli więc twój solenizant uwielbia Hello Kitty, pomożemy Ci się zainspirować:

Rodzinnie – pościel Hello Kitty
Różowy komplet bielizny pościelowej z dwoma poduszkami – aby spać w objęciach ukochanego…kotka. (pościel Hello Kitty do kupienie w Quelle – 139,99)

posciel

Dla Niego – bokserki Hello Kitty
Nie ma bardziej męskiego mężczyzny niż facet z kotem na tyłku !!! Seksowne, obcisłe bokserki szczególnie polecane są chłopakom, których dziewczyny wielbią Hello Kitty.

hello-kitty-mens-underwear

Dla Niej – zegarek Hello Kitty
Prezent dość kosztowny (cena zegarka ok. 6000 zł) ale nie ma za to żadnej fanki Hello Kitty, która nie omdlałaby z zachwytu. Wysadzany cyrkoniami oraz kryształami górskimi zegarek można uznać w równej mierze za uroczy co kiczowaty -ale de gustibus…Zegarek kupić można w sklepie internetowym neimanmarcus.com

zegarek

Dla Dziecka – rowerek Hello Kitty
Rowerek z kotkiem dla dziewczynki to spełnienie jej marzeń. 14″ koła wraz z bocznymi kółkami o regulowanej wysokości to idealna propozycja na pierwszy rower dla dziecka. Z takim rowerem, dziecko na pewno pokocha wycieczki.
Rower w cenie 439 zł do nabycia w sklepie ampbike.pl

rower

Dla Reksa
Jeśli chcemy zrobić prezent naszemu czworonogowi możemy również jemu zakupić gadżet związany z Hello Kitty. Choć przystrajanie psa w kocie ubranko trąci perwersją, to nie można odmówić Reksowi ze zdjęcia uroku.
Ubranko dla psa Hello Kitty do nabycia w zagranicznych sklepach z odzieżą dla zwierząt. Cena od 35$.

hello-kitty-dogwear

A dla tych którzy szczerze nienawidzą Hello Kitty – proponujemy specjalny tort (do zamówienia w większości cukierni)

hello-kitty-death-cake
źródło: kittyhell.com